• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

CRS 125 Pepe'go

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

CRS 125 Pepe'go

Postautor: pan_dziobak » wt 25 cze, 2013

No i stało się :D Po rozstaniu się z moim można powiedzieć legendarnym Ogarem:
Obrazek
Obrazek

Przyszedł czas na coś większego, szukałem moto które by było większe gabarytowo niż Ogar, miało możliwie jak największy (mocny) silnik i nadawało się na długie trasy (było w miarę wygodne) w określonym budżecie czyli 2500zł. Miałem kupowac używanego Rometa Z150 bo 2 sztuki w okolicy się trafiły, ale przeszukując allegro natknąłem się na niego. :) Na funkiel nówkę nie śmiganego CRS'a 125 z 2010 roku w cenie w która nie mogłem uwierzyć :D Nowe modele z aktualnych roczników się cenią na 4200zł do nawet 5500zł, a za mój egzemplarz zapłaciłem 2499zł + transport + "kask" motowell który zaraz bede chciał sprzedać i blokada na tarczę hamulcową - ta się przyda. To 40% mniej! :D

Co do samego CRS'a to nie moge powiedzieć dużo o wrażeniach z jazdy bo jeszcze nie zarejestrowany, ale mam juz jako taki zarys jego charakterystyki.
CRS jest duży. Nawet większy niż mi się wydawało na zdjęciach, jest cięższy niż ogar i to daje sie odczuć, ale mi to pasuje, będzie się wygodniej jechać. Pozycja za kierownica jest wyprostowana i zapowiada sie że będzie wygodniej niz na ogarze. Zawieszenie jest miękkie i sprężyste jak to na SM przystało, tylny amortyzator jest regulowany. Hamulce powiem że są poprawne, ale spodziewałem się czegoś lepszego szczególnie po przednim hamulcu - może jak się dotrą to się wyostrzą, w każdym razie w ogarze mam wrażenie że były ostrzejsze. Silnik jest jeszcze nie dotarty i czuć że przez to zmulony, czytałem że po dotarciu ożywa znacznie i nabiera dynamiki.
Jestem nie miło rozczarowany tym że CRS ma masakrycznie duży promień skrętu! Ogarem zawracałem na szerokości drogi bez podpierania się nogami, tym muszę dojechać do krawężnika po przeciwnej stronie, cofnąć i dopiero mogę zawrócić xD Jakaś totalna masakra. Szkoda tez ze nie ma wskaźnika poziomu paliwa, na szczęście ma kranik z rezerwą.

Uważam że jak za taką cenę (przypomnijmy nowe moto za 2499 :D) to jestem zadowolony z zakupu. Mam nadzieje że bezawaryjnie będzie ze mną jeździł na wyprawy turystyczne po polsce :) Oczywiście, jak to z chińczykami bywa, na dzień dobry odkryłem ze linka od prędkościomierza jest pęknięta. Zadzwoniłem do tych leni, jutro wyślą mi nową linkę.

Foty:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu na specjalne życzenie i liczne prośby usera kamil10321032981382137218732613721 :D fotki recyrkulatora spalin:

Obrazek
Obrazek
Loud pipes save lives


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: Yato » wt 25 cze, 2013

pierwszy :D
nono zajebi.ty :D
:)

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 604
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: Czyżu15 » wt 25 cze, 2013

no w końcu ci go przywieźli ;d kiedy rejestrujesz?
only vag

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: n0r3k » wt 25 cze, 2013

Prezentuje się bardzo ładnie, oby służył :)
Będzie miał ze 12 kunia? skrzynia 5 ?
A co do skrętu - znam ten ból :D kumpel ma apke red rose, u siebie na podwórku wyrabia się na wjeździe, gdzie ja 2 razy musze cofać :P
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: Yato » wt 25 cze, 2013

czemu tak wyblaknięte siedzenie po prawej stronie?
Sruba na zdj tez taka dziwna obrobiona ;|
:)


Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 325
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: kamil13367 » wt 25 cze, 2013

super moto :P dziękuje za zdj tego gówienka :D

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: Gusmas » wt 25 cze, 2013

No w końcu, tylko zrób odrazu coś z tym błotnikiem z tyłu bo to masakra jakas :)
Yato, Bo to pewnie z wystawy i od słońca tak wyblakła, dlatego taki tani.

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: pan_dziobak » wt 25 cze, 2013

Czyżu15, jutro albo po jutrze jade załatwić wszystko do urzędu :)

n0r3k, z 10 będzie miał, tak skrzynia 5 i bardzo mi sie to podoba. I ma zaskakująco długie przełożenia oczywiście oprócz jedynki, typowo drogowe. Musze sprawdzić jakie ma zębatki. :)

Yato, Siedzenie wyblaknięte od słońca, pewnei stal na wystawie na słońcu. W każdym którego widziałem na YT te czerwone elementy były wyblaknięte. Śruba jest tak ścięta fabrycznie, nie jest obrobiona, nie ma tez śladów ze ktoś przy niej majstrował.

Gusmas, Z błotnikiem nic nie bedę robił. Mnie nie przeszkadza.

Co do modyfikacji, to na pewno zrobię stelaż na torby mocowany do ramy, ale taki który można odpiąć, gniazdko zapalniczki samochodowej (do nawigacji), może wywalę recyrkulator spalin. I tyle. :P
Ostatnio zmieniony wt 25 cze, 2013 przez pan_dziobak, łącznie zmieniany 1 raz.
Loud pipes save lives

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: Maciek » wt 25 cze, 2013

no maszyna zaje.. :D Okazja Ci się super trafiła, napewno posłuży, dbaj :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: Prelude » śr 26 cze, 2013

Fajna senda xD

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: pan_dziobak » śr 26 cze, 2013

Gabriel172, no w sumie :P rama i przednia owiewka lampy bardzo podobne :D
Loud pipes save lives

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: pan_dziobak » pt 05 lip, 2013

Jak pewnie wiecie, albo i nie, w Krakowie w salonie Rometa "MOTO-TRIP" na ul. Drewnianej w którym kupiłem mojego CRS'a pracują... nie to za dużo powiedziane, oni tam po prostu są bo pracą tego nazwać nie można, LENIE. Postanowiłem obrobic im du** na forum, bo moze ktoś kto bedzie chciał tam kupic jakiś skuter to przeczyta i kupi gdzie indziej. Otóż ociągają się, kłamią mówiąc że już cos wysłali wcale tego nie robiąc, nie sa slowni ani nie robią niczego w terminie który sami podają. I tak: CRS'a kupiłem 13.06 przez allegro a dostarczyli mi go po 2 krotnej zmianie terminu uwaga: 25.06. No ale dobra pomyslałem ze moga mieć dużo roboty bo sezon. Jak robiłem jazde próbną przy odbiorze to okazało sie ze przysłali mi z pęknięta linką prędkościomierza, zadzwonilem do nich przy kierowcy który przywiózł moto, powiedziałem co jest a jakiś frajer tam od nich powiedzial mi, że już dzis ja zapakują i na następny dzień (26.06) mają ją wysłać. Dziś mamy 05.07 a linki i instrukcji jak nie było tak nie ma, powiem więcej, w między czasie pisalem do nich na GG i pytałem jaki jest postep w tej sprawie to olewali wiadomości i nie odpowiadali... do dziś. Wkurwiłem się i postanowiłem postawić sprawe jasno. Macie tu kopie mojej dzisiejszej rozmowy z nimi na GG. Zwróćcie uwagę na czasy wysyłania wiadomości:

<ja>: jest tam kto? 17:31:22

<ja>: to jak juz ktoś przyjdzie do komputera, to niech mi odpisze bo własnie ważą sie losy jaki mam wystawić wam komentarz na allegro do transakcji. nie dam się więcej zbywać

<ja>: 18:00:51
ja już muszę iść, nie będe czekal cały dzień aż wam sie zachce odpisać, ale możecie mi przeciez odpisać jak mnie nie będzie. Dla przypomnienia: 25 czerwca tj. wtorek został mi przywieziony CRS ktorego u was kupiłem, podczas oglądania zauważyłem W OBECNOŚCI WASZEGO KIEROWCY że licznik kilometrów nie działa. okazało się że linka jest pęknięta, zadzwoniłem do was i zostałem zapewniony przez któregoś z waszych pracowników że tą linkę mi doślecie i że jutro (tj 26 czerwca, środa) zostanie wysłana ona do mnie. Czekam już 8 dni roboczych a przesyłki jak nie było tak nie ma, a wiem że nawet poczta polska przesyłki z krakowa dochodza szybciej niż 8 dni roboczych. Pytam więc: kiedy linka została wysłana i czy w ogóle ją wysłaliście? Dodatkowo nie dostałem książki gwarancyjnej i instrukcji obsługi razem z motocyklem. Wasz kierowca powiedział mi że doślecie ją. Czekałem i sie nie doczekałem a bez linki nie moge jezdzić bo nie wiem jak szybko jadę i ile kilometrów mam zrobione, a bez instrukcji nie wiem jak mam dbac o silnik w trakcie docierania. Pisalem już w sprawie instrukcji zeby ktoś od was zrobil chociaż skan i mi wysłał.... echo nikt nie odpisał. I informuje, że jeśli nie rozwiążecie tej sprawy do końca to znaczy nie zainteresujecie się i nie przyślecie mi linki która sami mi obiecaliście przysłać za darmo, oraz przysłać instrukcji obsługi to ja wystawiam wam adekwatny, czerwony, komentarz na allegro - potencjalni klienci na pewno wezmą go sobie do serca... Skandal, sezon w pełni a ja nie moge korzystac z mojego motocykla przez wasza opieszałość i nie słowność. To się nie godzi!

<kłamca i leń z salonu>18:25:27
linka i karta gwarancyjna zostaną wysłane we wtorek, przykro mi że tyle to trwało ale niestety producent miał braki na magazynie

<kłamca i leń z salonu>18:26:35
proszę się wstrzymać z komentarzem

<kłamca i leń z salonu>18:26:42
w przyszłym tygodniu załatwimy temat

Więc widzicie, jesli się ich nie przyciśnie to sie ku*** nie ruszą. I jak zwykle jest zwalanie winy na brak czegośtam... za niedługo bedą sie tłumaczyć ze traba powietrzna im porwała kierowce razem z samochodem i dlatego sie spóźnili.
Podsumowując: nie polecam tych leni smierdzących którzy okłamuja klientów mając ich za nie wiem za kogo... za dzieci? Jak dla mnie dali du** po całości. Jakby powiedzieli od razu że nie mają jej u siebie i trzeba poczekac na sprowadzenie 2 tygodnie to bym czekał bez gadania ale takie kłamanie ze już wysyłają to sobie moga w buty wsadzić.
Bujać to my a nie nas.
Loud pipes save lives

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 323
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: StreetoOo » pt 05 lip, 2013

UUU, to lipnie z nimi.. Może wyślą w ten wtorek, lecz zbytnio na to nie licz..
Ja bym podjechał do nich do sklepu, ile masz km ? Jak z komentarzami teraz mają ?
Ostatnio zmieniony pt 05 lip, 2013 przez StreetoOo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam LwG

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: ReallY » pt 05 lip, 2013

Ładne moto. Okazja wręcz roku ci się trafiła :D Oby ci służył ;)
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: pan_dziobak » pt 05 lip, 2013

StreetoOo, nie no co Ty, nie bede do krakowa cisnął, jeszcze mnie nie wyprowadzili wystarczająco z równowagi... ale jakbym miał bliżej to bym ich z pewnością odwiedził :) A ja nie liczę na to że we wtorek wyślą, linke i tak sobie naprawiłem sam, zależy mi na tej instrukcji. I nie cisnąłbym ich tak gdyby nie postępowali ze mna jak z idiotą, a ja sobie w kasze dmuchać nie dam. Kiedyś opinie mięli bardzo dobre, wszyscy chwalili i na allegro w sumie też mają same pozytywy. Ale teraz tak szukając po necie ludzie już tak dobrze nie pisali o nich. Zeszmacili się.

router_97, noo sam nie wierzyłem w to że taką okazje pochytałem :D
Loud pipes save lives



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl