• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

CRS 125 Pepe'go

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: pan_dziobak » wt 18 mar, 2014

Wiecie, jak bylem na praktykach na OIOM'ie to naogladałem się duzo ludzi w śpiączkach z powodu urazów czaskowo - mózgowych. Nie chce tak gnić więc wole choć troche lepiej zabezpieczyć glowę. To też nie jest tak, że po południu po obiedzie gdy lezałem ch***m do góry usrało mi sie "a kupie sobie kask za półtora klocka" i pyk następnego dnia biegłem do sklepu z gotówką od rodziców wysypującą mi się z kieszeni. Miałem zaoszczędzone pieniądze które sam zarobiłem. Poszedłem do pracy po to by zarobić na pierscionek zaręczynowy dla mojej dziewczyny i wakacje we dwoje, bo bardzo ją kochałem i chciałem dać jej dowód na to, że tylko ona się dla mnie liczy. Każdą wypłatę i wszystkie hajsy które mi wpadły dodatkowo od października do stycznia przelewalem na konto oszczędnościowe i nie ruszyłem z tego ani grosza... bo na pierscionek. Miał być z różowego i żółtego złota inkrustowany oczkiem z tanzanitu - prawie równie pięknie niebieskiego jak jej oczy, całość miało dopełniać 6 diamencików które miały symbolizować moją miłość, wierność, szczerość, zaufanie, oddanie i honor... dla niej. No dobra, a co miało symbolizować niebieskie oczko? Nie, no tego wam nie powiem ;) Chociaż nie, sory, kiedyś wydałem troche z tego na bukiet 24 czerwonych róż, oczywiście też dla niej. I co? A no pewnego dnia zesrało sie, wszystko trafił ch**... delikatnie mówiąc. Zostały mi wspomnienia, jej zdjęcie w portwelu i oszczędności na koncie. Troche poszlo na kilka butelek 12yo whisky które stoją nie otwarte w szafie bo przeciez nie moge pić ale uwielbiam whisky, część na karte muzyczną i głośniki do pokoju. Resztę wydałem na kask i znów mam 0 na koncie.
Więc widzicie ja tez nie sram hajsem, moi rodzice tym bardziej. Nie mam niczego na pstryknięcie palców - pracuje i oszczedzam więc moge sobie pozwolić potem na cośtam.
Ostatnio zmieniony wt 18 mar, 2014 przez pan_dziobak, łącznie zmieniany 1 raz.
Loud pipes save lives


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: n0r3k » wt 18 mar, 2014

pan_dziobak, a ch** z tymi babami, widzisz co sie stalo. a takk przynajmniej masz za***isty kask :D działasz tak samo jak ja, upatrze sobie cos i kazdy grosz ktory zarobie odkladam, nie ruszam, ale co dzien dla pewnnosci przeliczam :p trzeba za***rdalac, a nie narzekac ze sie nie ma kasy.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: pan_dziobak » wt 18 mar, 2014

n0r3k, no dokladnie. Hajsu sie nie wysiedzi w domu. Teraz kazda wyplate tez w calosci bede odkladal na konto bo na wyprawe musze miec na pola namiotowe, jedzenie, wache itp.
Loud pipes save lives

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: to&owo » wt 18 mar, 2014

kurw nie strasz ... Ja sobie właśnie dziewczynę znalazłem :D kask ważna sprawa ale więcej jak 500 zł nie dam. Wszystko zależy od tego co jest komu pisane. Kasa ważna ale szczerze to nie daje szczęścia. Ja mam jeszcze co nieco,ale nie mam zdrowia, nie mogę robić tego co kocham i nie chce mi się nic. Ale patrząc z drugiej strony taki kask na głowie daje poczucie bezpieczeństwa i wiesz że ty zrobiłeś wszystko a reszta jest w rękach Kogoś Innego.

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: pan_dziobak » wt 18 mar, 2014

speeder, dla mnie bezpieczeństwo jest ważne i nie będę na nim oszczędzał, zawsze bede dążył do tego by posiadać jak najlepszą ochronę na jaką mnie stać. Poza tym w takim kasku nie wstydziłbym się wsiąść nawet na litra i inni motocykliści nie patrzyli by na mnie z politowaniem w stylu "śmiga R1 w naxie, po***any" Taki kask wystarczy na dłużej, bo jak zmienie moto na coś mocniejszego to nei bede musiał zmienać kasku, więc nie będzie następnego wydatku. :)
Loud pipes save lives


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1858
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: CRS 125 Pepe'go

Postautor: Olo » wt 18 mar, 2014

To boli że na ubiór trzeba wydać prawie tyle co na moto <troll> Też mam HJC tylko że IS 17 i polecam bardzo :) wpinaj od razu pinlocka super sprawa na nasze pogody ;)
Ostatnio zmieniony wt 18 mar, 2014 przez Olo, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl