• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

139 fmb problem z mocą po wymianie cylindra i głowicy

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
klajmax
Posty: 1
Rejestracja: czw 10 lut, 2022
Pojazd: ws 50

139 fmb problem z mocą po wymianie cylindra i głowicy

Postautor: klajmax » czw 10 lut, 2022

Witam tak jak w temacie brak mocy zawory ustawione na 0.05 ssący 0.07 wydech
Cylinder i głowica z zestawu 70 cm od moretti pierwszy raz zestaw zamontowałem 3 lata temu wszystko działało bez zarzutów 2 raz w tym tygodniu wymieniłem z uwagi na uszkodzone gwinty w głowicy
Początkowy sądziłem że wina gażnika ponieważ montowałem nowy lecz na starym jest dokładnie tak samo wchodzi na 4500-5000 obr max gdzie wcześniej bez problemu osiągał 8000 obr Regulacja gażnika nic nie daje poza jedynie spadkiem mocy i duszeniem świeca również była wymieniana na nową od ngk
jedynie moduł nie był wymieniany od nowości lecz nie sądzę że może to być wina modułu ponieważ gdy był odpalany ostatnio kilka miesięcy temu działał dobrze


Podlasiak
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: wt 01 lut, 2022
Lokalizacja: Podlaskie
Pojazd: R R ws 50/125

Re: 139 fmb problem z mocą po wymianie cylindra i głowicy

Postautor: Podlasiak » ndz 13 lut, 2022

Witam przyczyną jest bardzo prosta. Miałem tak samo w 154fmi robiąc remont góry silnika źle ustawiłem rozrząd. T musi znajdować się w okienku inspekcyjnym a nie na znaku na karterze( jest tam małe nacięcie) jd/kropka w stronę wycięcia w głowicy czyli do przodu(wzdłuż głowicy). U mnie rozrząd był przestawiony o jeden ząbek.


Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl