• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Za długi wał (150cc) kilka pytań

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
ScyzorykXXX
Uczeń
Uczeń
Posty: 29
Rejestracja: pn 13 mar, 2017
Pojazd: zipp pro

Za długi wał (150cc) kilka pytań

Postautor: ScyzorykXXX » ndz 18 cze, 2017

kupiłem używany silnik poprzedni właściciel twierdził że odpala ale ciężko otwieram pokrywkę a tam nic dziwnego zawory zaciśnięte jak szczęka pitbulla ale wygląda to tak jak by popychacze były za długie ktoś próbował się ratować dodatkowymi uszczelkami między cylindrem silnikiem i głowicą i moje pytanie czy pod klawiaturą zaworową mogą być jakieś podkładki czy wymienić popychacze ? i czy występują one w jednym rozmiarze czy w różnych ? pojemność to 125cc
Ostatnio zmieniony pt 23 cze, 2017 przez ScyzorykXXX, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
JOSEMORALES
Moderator
Moderator
Posty: 1123
Rejestracja: sob 04 cze, 2016
Pojazd: YAMAHA XJ600N
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Zaciśnięte zawory (OHV)

Postautor: JOSEMORALES » ndz 18 cze, 2017

piony w zależności od pojemności mają popychacze różnej wysokości , ale widziałem także głowice chyba z dwoma rodzajami mocowania wałka rozrządu i koników i wtedy także różnią się długością popychaczy.

ScyzorykXXX
Uczeń
Uczeń
Posty: 29
Rejestracja: pn 13 mar, 2017
Pojazd: zipp pro

Re: Za długi wał (150cc)

Postautor: ScyzorykXXX » pt 23 cze, 2017

problem rozwiązany ale pojawił się następny po rozbiórce wał jest od 150... i ma za długi skok i pytanie czy dodatkowa uszczelka rozwiąże problem ? mi się wydaje że nie ale warto zapytać i jeszcze jedno pytanie czy da radę wymienić sam cyl z tłokiem i będzie śmigać na głowicy 125 czy głowice też trzeba zmienić ?? i w sumie jeszcze jedno czy skok wału 200cc różni się od 150 ?



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron