• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

zwrot silnika

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
michcio6723
Uczeń
Uczeń
Posty: 18
Rejestracja: wt 14 paź, 2014
Lokalizacja: Polska

zwrot silnika

Postautor: michcio6723 » pn 21 lis, 2016

Siema, mam problem, kupiłem silnik z olx 110 od quada, co prawda miał być uszkodzony ale co dostałem to jakieś chu*ostwo, silnik niby skręcony ale głowica bez sprężyn, talerzyków i zabezpieczeń zaworów, zębatki rozrządu, nie było łańcuszka, kartery spawane w 100 miejscach i do tego jeszcze popękane i jeszcze wiele innych ale już to pominę. Najlepsze jest to że na zdjęciach nie było tego widać a teraz jak chce porównać te zdjęcia to nie mogę wejść w te ogłoszenie bo jest niedostępne a nie przeniesione do archiwum jak to zwykle bywa. Wiem że są 2 tygodnie na zwrot ale dotyczy to też przedmiotów używanych? Jak ktoś miał podobną sytuacje to proszę o podpowiedź co mam robić, oczywiście bym odesłał ten złom ale co jak tamten go nie odbierze?


benzerek
Uczeń
Uczeń
Posty: 45
Rejestracja: pt 17 cze, 2016
Pojazd: Benzer Shaft72

Re: zwrot silnika

Postautor: benzerek » wt 22 lis, 2016

Napisz, zadzwoń najpierw do tego gościa co ci to sprzedał jak nie będzie chciał przyjąć zwrotu to postrasz go sądem itp. jak to nic nie da to napisz do olxa mają tam jakąś obsługe klienta pewnie i ci doradzą co i jak.

Awatar użytkownika
rajder
Posty: 2
Rejestracja: wt 22 lis, 2016
Lokalizacja: Olsztyn
Pojazd: Honda

Re: zwrot silnika

Postautor: rajder » czw 24 lis, 2016

Postrasz go policją, że jest oszustem. Wyślij mu ten badziew z potwierdzeniem odbioru. Jak nie odbierze to dzwoń na policję i opisz sytuację. Nienawidzę takich ludzi...
Zobacz mój przepis na piękną skórę - nie uwierzysz!

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: zwrot silnika

Postautor: to&owo » czw 24 lis, 2016

Olx nie daje żadnej obsługi prawnej. Jest to była tablica.pl wykupiona przez grrupę Allegro. Tablica.pl miała ułatwiać kontakt sprzedający-kupujący, ale realizowany tylko w rzeczywistości. Niby teraz konto trzeba potwierdzać numerem telefonu, więc w przyszłości będzie można lokalizować frajerów tą drogą. Bo jak wiadomo, numery trzeba rejestrować.



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl