• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Stator 6-cio cewkowy bezmasowy

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Awatar użytkownika
Tomek paluch
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: wt 03 cze, 2014
Lokalizacja: WLKP
Pojazd: FMI/FMB

Stator 6-cio cewkowy bezmasowy

Postautor: Tomek paluch » sob 17 lut, 2018

Witam. Mam problem z ładowaniem i światłami. Pojazd to Yamasaki 50( 72) 4t , zcharatało mi cewki w statorze, a stator jest 6-cio cewkowy bezmasowy dwa żółte przewody, mam problem z namierzeniem tego typu statora w sprzedaży, i moje pytanie : czy wymieniając sam regulator w wersji dla cewki zmasowanej i oczywiście stator zmasowany(dwa białe lub biały i żółty) wszytko będzie ok ? Dodam, że w tej wersji instalacji wszystkie światła i podświetlenia mam z aku bez odpalania. A może ktoś ma namiar na taki stator bezmasowy (dwa żółte lub żółty i różowy bo to chyba to samo o ile się nie mylę) Pozdrawiam.


Awatar użytkownika
Tomek paluch
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: wt 03 cze, 2014
Lokalizacja: WLKP
Pojazd: FMI/FMB

Re: Stator 6-cio cewkowy bezmasowy

Postautor: Tomek paluch » wt 20 lut, 2018

Witam. Z racji braku podpowiedzi, może zainteresowania, postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce :) Przelutowałem wyprowadzenia cewek statora zmasowanego wg. łączenia statora niezmasowanego bo na tyle jeszcze mogłem dojść mimo, że stary był mocno poharatany. Ładowanie i światła powróciły jak od nowości :). Temat uważam za zamknięty.


Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl