Postautor: Yautja » czw 18 wrz, 2014
Ostatnio padł mi akumulator więc nawet tego nie zauważyłem ale nie mam ładowania. Napięcie na obrotach jałowych wynosi 11,8 V, po dodaniu gazu 12,6V, max 13V. Czyli to za mało do ładowania. Pierwsze co nasuwa się na myśl to regulator napięcia ale w tamtym roku wymieniałem stator i myślę ,że może to mieć coś wspólnego z ładowaniem. Jakie napięcia powinny wychodzić z pojedynczych kabli statora?