• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nabór na stanowisko moderatora

Dział, w którym znajdują się tematy, które są ważne w życiu forum, lecz są nieaktualne

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3592
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: Alpen » czw 17 lip, 2014

Witam, ostatnio każdy z Administracji forum ma coraz mniej czasu, więc ogłaszam nabór na moderatora forum.

Warunki:
- Straż na forum minimum 6 miesięcy.
- Czynny udział w życiu forum, duża ilość postów.
- Poprawne pisanie polskim językiem. (ortografia, interpunkcja, dobra konstrukcja zdań)
- Szacunek do innych.
- Co najmniej podstawowa wiedza na temat silników jak i motorowerów 4t.
- Czas i chęci.

Zgłoszenia proszę pisać w temacie, zgłoszenie powinno zawierać: wiek zgłaszającego, dlaczego właśnie Ty - to jest minimum, im więcej (i ładniej :P ) napiszesz tym lepiej!

Termin składania zgłoszeń nieustalony, myślę, że minimum 7 dni. Dokładną datę zakończenia składania zgłoszeń podam(y) w późniejszym czasie.

Powodzenia!
Ostatnio zmieniony czw 17 lip, 2014 przez Alpen, łącznie zmieniany 2 razy.
modó³ wm mugen sport cdti


Awatar użytkownika
kamalik
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: wt 19 lut, 2013
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Re: Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: kamalik » czw 17 lip, 2014

No to ja pójdę na pierwszy ogień.

Wiek: 20

Dlaczego akurat ja? Mam sporo wolnego czasu, praktycznie cały czas mam otwartą zakładkę z forum w mojej przeglądarce. Dysponuję sporą ilością wolnego czasu, prawie w każdym momencie mogę tutaj zajrzeć. Więcej się rozpisywać nie będę bo chyba każdy mnie już tutaj zna na wylot. Dodam że byłem już tutaj moderatorem. Rangę utraciłem pewnie dlatego że dosyć długi okres czasu mój Barton stał zardzewiały w garażu i nie miałem jakichkolwiek chęci na kontynuowanie tego projektu. Plany się zmieniły, coś mnie tchnęło i jednak jeździ - Mam nadzieję że tak już zostanie do końca sezonu i nie będę miał dĂŠjà vu w postaci kolejnego rozwalonego wału itp. a co za tym idzie, nie będę już uciekał z forumka. :>
Ostatnio zmieniony czw 17 lip, 2014 przez kamalik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 560
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: Brunon K ver. 205 » czw 17 lip, 2014

Wiek 20
Dlaczego ja?
Piszę poprawnie po polsku, mam dużo wolnego czasu, jestem kulturalny, na forum jestem już kilka lat.
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
ThC_PoProstuJa
Weteran
Weteran
Posty: 416
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne

Re: Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: ThC_PoProstuJa » czw 17 lip, 2014

Wiek: 15
Dlaczego ja?
Mam teraz bardzo dużo wolnego czasu,z ortografią mam czasem problem,ale jestem tylko człowiekiem ;) Na forum nie jestem zbyt długo (więcej,niż rok).Jestem miły dla wszystkich użytkowników tego forum (przynajmniej się staram).Gdybym dostał szansę,nie zmarnowałbym jej.
Liczba postów: 375
Na forum od: 30.05.2013r
I to na tyle :) Pozdrawiam ;]
Haotian Flash > Romet Ogar900 > Barton Fighter ECO > Yamaha TZR 50 2001r > ?

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: kaccerski » czw 17 lip, 2014

no to teraz moja kolej :)

wiek: 15
Dlaczego ja ?

bardzo dużo czasu spędzam na forum, bardzo je lubię, można by powiedzieć że jestem z nim związany. Ortografia ? , hmm , czasami popełniam błędy interpunkcyjne.
na forum jest już ponad rok. Zawsze ( o ilę mogę i umiem) staram się pomagać w każdym problemie :)
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)


Awatar użytkownika
LukMoto
Moderator
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Zabrze (ÂŚL)

Re: Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: LukMoto » czw 17 lip, 2014

[center]Kandydatura
:) Jeżeli każdy może, to i ja napiszę. :)[/center]
Wiek:16
Dlaczego właśnie ja? - Z motoryzacją związany jestem od kiedy pamiętam. Pierwszego rometa dostałem już w wieku 9 lat. Obecnie jeżdżę już trzecim moim motorowerem. Rozberałem kilka razy silnik typu 139FMB i znam dobrze tą konstrukcję. Razem z tatą robiliśmy też remont silnika w dwóch samochodach Audi. Staż na forum wynosi już 3 lata, bo dołączyłem na forum w 2011 roku. Co do mojej ortografii i składni, to myślę, że jest na dość wysokim poziomie. Często w szkole rozprawki lub inne formy wypracowań miałem oceniane na celujący z wielką pochwałą ze strony polonistki. Myślę, że sprawdziłbym się dobrze na stanowisku moderatora forum.
[center] :) Dziękuję za poświęcony czas temu podaniu :)[/center]
Ostatnio zmieniony czw 17 lip, 2014 przez LukMoto, łącznie zmieniany 2 razy.
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015)
->
Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?

Awatar użytkownika
Mirek
Weteran
Weteran
Posty: 255
Rejestracja: czw 03 paź, 2013
Lokalizacja: RBR

Re: Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: Mirek » czw 17 lip, 2014

Na forum trafiłem jeszcze przed Bożym Narodzeniem.
Udzielam się w tematach lubię bywać w shoutboxie, jestem co dziennie na forum, staram się tu czas umilić np. prowadzę moto miesiąca.
Piszę poprawnie po polsku mam 16 lat szanuję wszystkich nie zależnie na wiek, kolor skóry czy religię.
Posiadam dużą wiedzę o silnikach 2T i 4T chętnie pomagam np. dając porady jak co naprawić, co sprawdzić.
Dużo czasu spędzam na forum i staram się pomagać finansowo czy tak jak pisałem wyżej. prowadzę moto miesiąca.

Uprzedzam że ja chcę tylko pomóc temu forum i nie zależy mi na jakimś POWERZE że jestem np. Vipem (jak tutaj) czy Moderatorem (jak na innym forum).
Ostatnio zmieniony czw 17 lip, 2014 przez Mirek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do tematu o moim Torosie viewtopic.php?t=10371

Zapraszam do tematy o mojej Motorynce viewtopic.php?p=140430#140430

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: Yato » czw 17 lip, 2014

Wiek: 17
Dlaczego ja?
Ponieważ trochę wiem o tych motorowerach, alp3nowi "nie przeszkadzam", wszystkich lubię i wszyscy mnie też(no prawie), 2t już nie mam :D , staram się pomagać innym, piszę poprawnie po polsku oraz chcę pomóc w zaprowadzeniu porządku na forum. ; d
:)

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: ReallY » pt 18 lip, 2014

Witam.

Wiek: 17

Dlaczego ja?

Na forum jestem codziennie po kilka razy, czytam każdy post i jeśli mogę pomagam, posiadam dużą wiedzę na temat chińskich silników 4t. Powierzone mi obowiązki staram się wykonywać perfekcyjnie. W razie konfliktów dążę do ,,polubownego" rozwiązania. Jako zwykły użytkownik staram się nie unosić i zachowywać kulturalnie.

Pozdrawiam.
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
WrednY
Majster
Majster
Posty: 114
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: Siedleczka

Re: Nabór na stanowisko moderatora

Postautor: WrednY » wt 22 lip, 2014

Cześć wszystkim, postanowiłem że też spróbuję swoich sił w tej funkcji.

Wiek: 16, w tym roku 17.
Dołączyłem do tego forum w Grudniu 2011 roku i wcale nie żałuję :]

Dlaczego ja pytacie ?

A dlatego, że chciałbym pomóc w pewnym stopniu w rozwoju forum, i aby panował tutaj jakiś porządek
bo wiadomo przychodzą nowi forumowicze i robi się bałagan.
Na temat silników 4t w naszych pojazdach mam dosyć sporą wiedzę "ciągle coś przy nich grzebie".
Zachowuję się kulturalnie wobec innych forumowiczów, jestem wesoły <lol> rozgadany z poczuciem humoru, nie chcę się więcej rozpisywać bo kto to później będzie czytał <mysli>

A więc mam nadzieję że jeszcze się załapię na to stanowisko dzięki i pozdrawiam ;)
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu
przeÂżywasz wiĂŞcej w ciÂągu 5 minut
niÂż niektĂłrzy ludzie przez caÂłe swoje Âżycie."

Burt Munro



Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron