• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Siłka..;D

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 627
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » sob 24 sty, 2015

jest tylko barki ledwo widać
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto


lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » ndz 25 sty, 2015

Pracuje nad tym, spokojnie :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » ndz 25 sty, 2015

szczerzeto śledzę temat, ale się nie udzielam i uważam,że jeżeli chodzi o plecy to bardzo ładnie ci idzie ;)

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » ndz 25 sty, 2015

Szczerze mówiac to moim piorytetem sa plecy. Bo wiem ze cienko z nimi było , oczywiscie inne partie ćwicze i sie do nich przykładam np. Barki ćwicze od 2 miechów bo to działa jak domino , łapy dobre ale widzisz ze barki odstają :) i tak dalej.

ralkna
Posty: 3
Rejestracja: ndz 25 sty, 2015
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siłka..;D

Postautor: ralkna » ndz 25 sty, 2015

dla mnie barki to najgorsza część - mogę robić klatę i plecy do zmęczenia, do momentu kiedy nie mogę już ręką ruszyć, a z barkami jest zupełnie inaczej. ćwiczę, ćwiczę i pojawia się w końcu ból. kiedyś złapałem kontuzję po takim przeciążeniu i teraz jestem bardzo ostrożny, co tylko pogarsza moją sytuację :) - barki - najgorsza partia do ćwiczeń!


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » pn 26 sty, 2015

nie najgorsza, a wymagająca doświadczenia.
dlaczego ?
większość osób tak naprawdę nie trenuje barków - co najwyżej przeciąża stawy łokciowe i barkowe. nie zapominajmy, że barki dostają dobrze przy treningu klatki piersiowej (zwłaszcza jeżeli źle wyciskamy na płaskiej, ale przy prawidłowym treningu też, przecież one cały czas pracują) i pleców, gdzie tylny akton pracuje non stop. dlatego warto go łączyć z plecami.
barki lubią ciężkie wyciskania - military press, wycisk sztangielek, ale na duzej liczbie powtórzęń. mi każdy mówił,że miałem wielkie bary, nie proporcjonalne do reszty, a trenowałem je tak, że niżej 8 powtórzeń nie schodziłem, a 90 % serii oscylowało pomiędzy 20-12, gdzie wyglądało to z reguły tak 20,,16,14,12,12 . pierwsze serie pomagały zapompować dużo krwi w mięsień,zmęczyć wstępnie większość włókien, a reszta już nieco większymi ciężarami (jak na mnie hehehehe,czyli małymi ) dokończyć dzieła.
sam zakres ruchu jest też ważny,jeżeli tracimy napięcie w mięśniu nie pobudzamy go,a jedynie obciążąmy stawy.
inna sprawa - ilość seri, dużo osób robi nie wiadomo ile seri, do upadku całkowitego upadku mięśniowego. głupota. na początku spokojnie wystarczy 6-8 serii. potem 10-12. i zaczynami ciężkimi wielostawami, kończymi izolacjami.
Ostatnio zmieniony pn 26 sty, 2015 przez to&owo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 627
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » pn 26 sty, 2015

barki składają sie z tyłu z mniejszych mięśni i gdy podnosisz duze ciężary i te małe nie daja rady tego podnieść i wtedy wieksze miesnie podnoszą calosc ...
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

ralkna
Posty: 3
Rejestracja: ndz 25 sty, 2015
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siłka..;D

Postautor: ralkna » pn 26 sty, 2015

szczerze to mam teraz trochę mniej czasu i mam nadzieję, że barki zrobią się same (chociaż trochę) przy okazji ćwiczeń innych partii ciała. wiem, że to nie to samo, ale jak to się mówi "lepszy rydz niż nic" :)

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 627
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Siłka..;D

Postautor: MAGIK » pn 26 sty, 2015

co wnosi to do tematu?
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » pn 02 lut, 2015

No a wiec sukcesywnie masa dobiegla końca. Planuje do kwietnia dociąc tkanke tluszczową to lekkiego zarysu miesni brzucha i potem znowu kalorie na plus i robimy mase tylko ju bardziej liczone kalorie żeby sie nie zalać na wakacje :)

03.14r. 68kg
Obrazek


02.02.2015 ( ok 84kg)
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw 26 lut, 2015 przez lukaszw103, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kurzac
Weteran
Weteran
Posty: 358
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Oleszno

Re: Siłka..;D

Postautor: Kurzac » czw 05 lut, 2015

ja ćwiczę od maja tamtego roku . siłownia 4x w tygodniu . do tego kreatyna i białlko bo póki co bez diety . Niedługo wycinka :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » czw 05 lut, 2015

ludzie są dobrzy :D diety nie mają, ale kreatyne biorą :D to tak jakbym wsadzić silnik 140ccm , wielki gaźnik, krócieć, założyć zapłon takegawy i dać wydech od 50 ccm xD


Ja bym powiedział że gaźnik od 50 bo wydech by tak nie mulił <smile> / rejli

dobrze prawisz ! :D
Ostatnio zmieniony czw 05 lut, 2015 przez to&owo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kurzac
Weteran
Weteran
Posty: 358
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Oleszno

Re: Siłka..;D

Postautor: Kurzac » pt 06 lut, 2015

kreatyna zatrzymuje wode w miesniach .i daje lepsza pompe w czasie treningu . Jakbys wiedzial cykl kreatynowy jest na mase . A bialko zastepuje w jakims stopniu diete W ktorej niezbedne jest bialko do przyrostu masy miesniowej . Dieta nie musi byc od poczatku cwiczen Jedynie w czasie redukcji i dalszej utrzymania sylwetki bez tluszczu np.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Siłka..;D

Postautor: to&owo » pt 06 lut, 2015

chłopie...
nie będę ci tłumaczył nic, bo siedzisz w bladej du*** jeżeli chodzi o wiedzę. białko bez dostarczenia odpowiedniej ilości tłuszczów czy węglowodanów jest totalną głupotą bo:
bilans kaloryczny i b/w/t jest zachwainy i całe białko jest marnowane na procesy energetyczne, które powinny być zaspokajane węglowodanami. bez niektórych tłuszczy niektóre aminokwasy z białek dużo gorzej się wchłaniają. monohydrat kreatyny nie działa w ten sposób że gromadzi ci wodę w mięśniach. jest to efekt uboczny spożywania dużej ilości wody, która jest niezbędna podczas cyklow kreatynowych. przdczytaj skład swojej kreatyny i będziesz miał tam pewien zwiazek chemiczny, który dostarczany w większej ilości ma działanie zwiększające tempo regenracji i anabolizmu komórek mięsniowych. kreatyną można się wspomagać w okresach redukcji by minimalizować utraty masy mieśniowej. ja jedyny cykl na kreatynie w życiu wykonywałem w okresie budownia czystej masy mięśniowej. to tak prosto i w skrócie
A dieta czy to masa czy redukcja to podstawa.
Ostatnio zmieniony pt 06 lut, 2015 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Siłka..;D

Postautor: lukaszw103 » pt 06 lut, 2015

Powiem że speeder ma racje. Efekty trzymania michy widac dość szybko. Jesli ktos oglada "WarszawskiKoks" to wie jak wyglada ich dieta. Stosuje podobną, polega ona na uzupełnianiu tluszczy, wegli i bialka dowolnymi produktami , byle miesciły sie one w bilansie kalorycznym i liczby makroskładników sie zgadzały.



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl