• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Opinie o serwisach

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Opinie o serwisach

Postautor: tomek55465 » czw 23 gru, 2010

Podajcie opinie o serwisach z których korzystacie do przeglądu swoich moto
Biała Podlaska (21-500):
Moim zdaniem serwis i sklep w Białej nie powinien otrzymać certyfikatu Rometa gdyż jest obsługa fatalna, właściciel jest sprzedawcą i także pracuje gdzieś indziej i jak go niema to nić się nie dowiesz ani nic nie kupisz.
Mechanik jest niemiłym nieumiejącym nic zrobić (rozwalenie mu dobrze wychodzi) robolem, nie zna cen jak mu oddałem sprzęgło do naprawy to po przejechaniu 1000 km się rozwaliło, nawet go nie wyregulował.
W tamtym serwisie rometa na nowe siedzenie czekałem pół roku (jak to zgłosiłem to kazali mi przyjść za tydzień bo wtedy niby miało przyjść i taka sytuacja trwała przez pół roku).
Kiedy się umówiłem z nimi na wymianę (nie pamiętam czego ) czegoś to kazali mi przyjechać następnego dnia. Kiedy przyjechałem żona szefa i mechanik byli oburzeni tym że przyjechałem. Mechanik patrząc się na mnie głupawym wzrokiem mówi że nie wie o co chodzi.
Według mnie takie zdarzenia nie powinno mieć miejsca .
opinia 1/10
Ostatnio zmieniony czw 23 gru, 2010 przez tomek55465, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
tomek96
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Opinie o serwisach

Postautor: tomek96 » pt 24 gru, 2010

No to ja wam coś powiem o serwisie W Sandomierzu (krukowska 67) gdzie są odsyłane (przynajmniej) wszystkie jednoślady kupione w sieci Media Expert.
1.Lubią kłamać co do swoich wpisów w książeczkach.
Gdy zdałem do nich ogara z zmielonym wałkiem zdawczym to jak przystało na porządny serwis mieli oczy otwarte i dojrzeli że tłok przegrzany. Wymienili. Zobaczyli również że 2 szprych brakuje w kole (złamały się,koło było krzywe) No to wycentrowali a w książeczce wpisali "wymiana tylnej felgi".
2.Często robią na tzw. "odczep się"
w ciągu wakacji zauważyłem że coś się ze skrzynią dzieje i zaczęły biegi wyskakiwać. Dałem do nich do naprawy. Za tydzień koleś ze sklepu dzwoni żeby zabierać bo już wrócił. Ucieszony jade odebrać go. Parę km przejechałem i patrze znowu wyskakują.To ja wróciłem opie*doliłem kolesia ze sklepu, powiedział, że trzeba jeszcze raz wysłać. No to wysłałem. Za 2 tyg. znowu dzwoni że naprawiony. Powtórka z rozrywki, nadal biegi wyskakują tak jak wyskakiwały. Znowu wróciłem opie*dolić kolesia ze sklepu. Powiedział że zadzwoni do serwisu i powie żeby całą skrzynie wymienili. Odesłałem jeszcze raz. W książeczce pisze "wymiana skrzyni biegów". Przejechałem z 5km i znowu mi 4 wyskoczyło to myślę: "h*j z nim.teraz trochę sobie pojeżdżę a na zimę dam do naprawy. Niedawno zaprowadziłem go do sklepu. Sam zadzwoniłem do tego serwisanta, opie*doliłem go ostro i nastraszyłem. Obiecał że sam się przyjrzy tej naprawie i na pewno wróci sprawny. Zobaczymy. Ogólnie mechanicy nie najgorsi ale po prostu im się nie chce.

// http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej pamiętaj na przyszłość... poprawiłem również pozostałe błędy...
pavaczek
Ostatnio zmieniony pt 24 gru, 2010 przez tomek96, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3592
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Opinie o serwisach

Postautor: Alpen » pt 24 gru, 2010

Łochów- goście są mili i uprzejmi, ja co prawda nie oddawałem ogara do serwisu bo się nie psuje. Jak miałem coś ze sprzęgłem (linka się zacierała trzeba było nasmarować) to goście powiedzieli że wymienią mi sprzęgło za małą kasę ok. 40 zł (ja nie jeżdżę na przeglądy). Może goście są tacy mili że się z moimi rodzicami znają. Ogólnie ten serwis polecam bo goście się naprawdę znają na silnikach. :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
woltaren
Posty: 5
Rejestracja: pt 04 gru, 2015
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Toyota

Re: Opinie o serwisach

Postautor: woltaren » pt 04 gru, 2015

Jakiegoś elektryka znacie?
Ostatnio zmieniony sob 04 maja, 2019 przez woltaren, łącznie zmieniany 1 raz.

koala
Uczeń
Uczeń
Posty: 20
Rejestracja: pt 20 lut, 2015
Lokalizacja: Katowice

Re: Opinie o serwisach

Postautor: koala » wt 22 gru, 2015

Ja mogę polecić taki warsztat: http://szkodypowypadkowe.pl/naprawy Zajmują się kompleksowym serwisem pojazdów, a także naprawami bezgotówkowymi Zabrze. Ogólnie są bardzo pomocni i fachowi. Szybko realizują zleconą usługę;) Naprawdę ich polecam, bo taki warsztat z prawdziwego zdarzenie jest obecnie rzadkością...


koala
Uczeń
Uczeń
Posty: 20
Rejestracja: pt 20 lut, 2015
Lokalizacja: Katowice

Re: Opinie o serwisach

Postautor: koala » czw 04 lut, 2016

Ja mam zaufanie do autoryzowanych serwisów. Choć wiem, że są drogie, ale poluję na promocje. Ostatnio np. fajna oferta pojawiła sie w serwisie Toyoty w Gliwicach: http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy z tego co wiem to promocja jest nada aktualna i warto wziać ja pod uwagę. tym bardziej, że w telewizji zapowiadali mozliwe mrozy..

Kamila90
Posty: 3
Rejestracja: pt 30 gru, 2016
Pojazd: Audi

Re: Opinie o serwisach

Postautor: Kamila90 » pt 10 mar, 2017

Wiem, że sprawa poszukiwania mechanika to temat rzeka. Wykreowany został ogólnie trend, że każdy mechanik to oszust, a wcale tak nie jest. Na pewno jest rzesza złych warsztatów samochodowych, ale łatwo je poznać na pierwszy rzut oka. Są to przede wszystkim firmy, które nie dają faktur, ani żadnych gwarancji na wykonaną usługę. W Lublinie polecam serwis i stację kontroli pojazdów http://dakro.pl/przeglady-badania-techniczne/

mietszczan
Posty: 5
Rejestracja: pn 19 mar, 2018
Pojazd: CBF 125

Re: Opinie o serwisach

Postautor: mietszczan » wt 20 mar, 2018

Ja to w sumie sporo naprawiam na własną rekę. Jak dobrze znacie swój motocykl i siedzicie generalnie w motoryzacji to nie jest to wcale nic skomplikowanego, najwyżej po nieudanej próbie możecie oddać do normalnego serwisu:) Części łatwo można zamówić, w dobrych cenach mają na motogar.pl Reszta pozostaje po waszej stronie :D

Kuaczozor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 446
Rejestracja: wt 30 sty, 2018

Re: Opinie o serwisach

Postautor: Kuaczozor » śr 28 mar, 2018

Wiecie co, mi nawet Romet przysyłając motor pod dom (a kupiłem sobie bezpośrednio u producenta, a co) najpierw opóźniał wysyłkę o tydzień tłumacząc, że musi przyjść diagnosta i zrobić najpierw przegląd zerowy, a wysłał z wolnymi obrotami ustawionymi na 4k rpm.
Skoro nawet nie spojrzał na to czemu przegląd ,,robił" to równie dobrze mogli mi go (przegląd) dosłać później pocztą.

Awatar użytkownika
JOSEMORALES
Moderator
Moderator
Posty: 1123
Rejestracja: sob 04 cze, 2016
Pojazd: YAMAHA XJ600N
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Opinie o serwisach

Postautor: JOSEMORALES » śr 28 mar, 2018

Kuaczozor pisze:Wiecie co, mi nawet Romet przysyłając motor pod dom (a kupiłem sobie bezpośrednio u producenta, a co) najpierw opóźniał wysyłkę o tydzień tłumacząc, że musi przyjść diagnosta i zrobić najpierw przegląd zerowy, a wysłał z wolnymi obrotami ustawionymi na 4k rpm.
Skoro nawet nie spojrzał na to czemu przegląd ,,robił" to równie dobrze mogli mi go (przegląd) dosłać później pocztą.

Fabryczne przeglądy można o kant du** roz.... tak samo jak gwarancyjne. :[



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl