• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Coś fajnego

Rozmowy o motoryzacji.
Kubasz
Praktykant
Praktykant
Posty: 50
Rejestracja: czw 10 kwie, 2014
Lokalizacja: Wlkp

Coś fajnego

Postautor: Kubasz » wt 01 gru, 2015

Siema, szukam jakiegoś fajnego SM, albo cross do 2500zł, w am6 najlepiej :P Mam na oku Rx i Generic Trigger, ale wysokość siodła to niecały metr, a ja mam 175cm wzrostu :/ Macie coś wyższego ?


Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1007
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Coś fajnego

Postautor: szymo_97 » wt 01 gru, 2015

Wiesz no, nie uważam, że niecały metr to dla osoby o wzroście 175 cm za mało.
Z 3 lata temu jeździłem Yamahą DT 50 parę razy, bo kolega miał to ujowe cudo techniki. Nie wiem ile miałem wzrostu, pewnie coś koło 175 cm właśnie i nie była na pewno dla mnie za mała.

Swoją drogą to nie polecam nic z AM6. Ani to mocne, ani żywotne, ani oszczędne.

Chyba, żeby kupić coś takiego z rozwalonym silnikiem niedrogo i wsadzić tam jakiegoś pionowca chińskiego OHV 125-150 cc. Już się zrobi maszyna o podobnej mocy jak 80 cc w 2t, z dużo lepszym momentem obrotowym, dwukrotnie mniejszym spalaniem i ze znacznie mniejszą zawodnością.
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Kubasz
Praktykant
Praktykant
Posty: 50
Rejestracja: czw 10 kwie, 2014
Lokalizacja: Wlkp

Re: Coś fajnego

Postautor: Kubasz » wt 01 gru, 2015

Mam Zumico Gr 200, wysokość to 1010mm i całymi stopami dosięgam, a jak tamte mają po 85000mm to tak niezbyt, troche niższe. Mam 4t, oprócz komarka nie miałem 2t, chce spróbować czegoś innego. Wiesz o co chodzi :D 139fmb już umiem składać, a am6 nigdy nie miałem. Zawsze można sprzedać. Zgadzam się, że 4t żywotniejsze i mniej pali, ale gadają, że 2t ja w rezo wejdzie to idzie :D Nigdy nie miałem nwm jak jest, chce popróbować, ale nie chce nic niskiego, bo będę wyglądał na tym śmiesznie :/ Dzięki za odpowiedź.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl