• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nnw

Rozmowy o motoryzacji.
horno10
Praktykant
Praktykant
Posty: 61
Rejestracja: pt 18 lip, 2014
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Nnw

Postautor: horno10 » wt 21 kwie, 2015

Siema kupujecie w swoich motorkach NNW? Czy jest to wgl potrzebne? Czy samo OC wystarczy?


koala
Uczeń
Uczeń
Posty: 20
Rejestracja: pt 20 lut, 2015
Lokalizacja: Katowice

Re: Nnw

Postautor: koala » wt 08 gru, 2015

Jak ze wszystkimi ubezpieczeniami póki się nic nie zdarzy nie ma żadnego problemu. Ja miałem podobne podejście do ubezpieczenia samochodu dopóki nie miałem wypadku. Szybko okazało się, że jednak takie rzeczy są potrzebna. Na szczęście okazało się, że teraz działa coś takiego jak naprawy bezgotówkowe ruda Śląska: http://szkodypowypadkowe.pl/aktualnosci/jak-dziala-bezgotowkowa-likwidacja-szkod

Marant90
Posty: 1
Rejestracja: wt 24 kwie, 2018

Re: Nnw

Postautor: Marant90 » czw 26 kwie, 2018

Moim zdaniem nnw jest dużo bardziej opłacalne i potrzebne przy motocyklach, niż gdy poruszasz się autem. Przy jeździe na motocyklu jesteś narażony na dużo więcej czynników, przez co ryzyko uszczerbku na zdrowiu jest dużo wyższe. Ja swoje auto jak i motocykl ubezpieczyłem w https://www.mtu24.pl/ Na szczęście do tej pory nie miałem okazji wykorzystać tego ubezpieczenia, ale dużo wygodniej jeździ się z myślą, że w razie nieszczęśliwego zdarzenia jestem dodatkowo ubezpieczony. Dlatego myślę, że powinieneś dokupić taką opcję. Chociażby dla spokoju ducha.

Kuaczozor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 446
Rejestracja: wt 30 sty, 2018

Re: Nnw

Postautor: Kuaczozor » czw 26 kwie, 2018

Tylko jeśli wykażą Ci, że Twój motor nie spełnia warunków technicznych możesz o nnw zapomnieć.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron