• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nabór na moderatorów !!!

Istotne sprawy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Prelude » pn 03 cze, 2013

Witam! Forum się rozwija, jest więcej userów no i więcej roboty.

Ogłaszam nabór na moderatorów. Potrzebni są dwaj. Podania piszcie tutaj do 9.06.2013 ( niedziela ). W podaniu napiszcie, czemu to właśnie Wy macie zostać moderatorami. Po zakończeniu składania podań, zostanie sporządzona ankieta i głosowanie, 2 osoby, które uzyskają najlepszy wynik mają największe szanse ( administracja musi zaakceptować kandydata). Oczywiście niektóre podania mogą zostać niezaakceptowane przez administrację.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony czw 13 cze, 2013 przez Prelude, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 604
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Czyżu15 » pn 03 cze, 2013

Siema !
Zgłaszam zgłaszam się na moda zawsze <troll>
Czemu to właśnie ja ?
Bo.. jestem Kubuś koleżeński, miły, uczynny i młody :D , mały ale wariat :D, poza tym znam 139fmb jak własną kieszeń. Łatwo nawiązuję znajomości, wszyscy mnie tutaj lubią znają, mam dobre poczucie humoru <troll> , można mi zaufać, zawsze staram się pomóc, nie jestem leniwy. Szanuję polski język i piszę poprawną polszczyzną, posiadam już drugiego chinola.
Interesuję się informatyką, elektroniką i motoryzacją a w szczególności VAG'ami (prosze mi tu ich nie obrażać) a także polską motoryzacją :)
staram sie ograniczać wulgaryzmy, pozdrawiam wszystkich KOCHAM WAS :D (oczywiście bez pedałowania) :D
only vag

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 323
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: StreetoOo » pn 03 cze, 2013

Siemanko, zgłaszam swoją kandydaturę <lol>

Dlaczego właśnie ja? Znam silniki w chinolach, bardzo dobrze, nie jeden już ''ożywiłem'', nie jeden rozebrałem na części.. Kontakt z fmb, mam praktycznie cały czas. Interesuję się motoryzacją od daaaaaawna, lubię grzebać przy silniczkach i ogólnie przy moto. Jestem koleżeński, staram się nie robić błędów, chętnie pomogę w różnych problemach.

Pozdro, lewa StreetoOo
Pozdrawiam LwG

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1750
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Bumek » pn 03 cze, 2013

Bumek zgłasza kandydature. Dlaczego akurat on? Dlatego że Bumek jest uczynny, kulturalny, miły i z poczuciem humoru. Dodatkowo zna się na silnikach 139fmb, a sam posiada od 2 lat ogara 900. Na forum siedzi prawie codziennie i pomaga innym. Czasem robi tylko z siebie debila, ale to już coraz rzadziej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1530
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Yato » pn 03 cze, 2013

No to i nadeszła pora na yatusia by awansował na stanowisko moderatora :)
Czemu ja? Bo jestem kurturarny, dla wszystkich miły,koleżeński, każdemu chętnie pomagam, wszyscy mnie tu lubią ?? , dużo czasu, bardzo dużo czasu spędzam na forum, kiedyś może i byłem debilem ale teraz mnie to bardzo denerwuje i będę dokładał wszelkich starań by "wyplenić" zarazę debilizmu. Interesuję się motoryzacją, w chinolku moim umiem pogrzebać i grzebałem więc staram się pomagać innym, a na forum jestem od prawie 2 lat ( wrzesień 2011) :)
Myślę że z panem Speederem utrzymalibyśmy tu porządek i wgl panowała by kulturka, no i ciapate **** oraz pedały nie miały by tu czego szukać a jak chcą opanować europę to i pewno nasze forum chcą przejąć.
Pozdrawiam

ps: Nie klnę, warnów już nie zarabiam a ten jeden co dostałem to za próbę uświadomienia naszego kolegi (jp 100%) że jest debilem.
Ostatnio zmieniony wt 11 cze, 2013 przez Yato, łącznie zmieniany 2 razy.
:)


Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Vesper » ndz 09 cze, 2013

Skoro jest małe zainteresowanie tematem, to i ja spróbuję :) (choć szanse marne, ale zawsze są). Chciałbym zgłosić moją kandydaturę na moderatora forum. Powodów jest kilka, m.in.

- po szkole, lub pracy często a nawet bardzo jestem na forum, (choć mało się wypowiadam, lub piszę w shoutboxie, ale o tym potem).

- nie trawię, gdy ktoś nie pisze poprawnie ortograficznie, przeklina non stop i bez powodu

- znam się trochę na motoryzacji, budowie i działaniu silników, jak i naszych 139FMB/157FMI

- jestem kulturalny, nigdy nie dostałem ostrzeżenia, nie przeklinam i nie piszę bez powodu głupich komentarzy itp.

Owszem, mało osób mnie zna, nie piszę "słeetaśnych" (bez obrazy dla nikogo oczywiście), lub innych komentarzy na MotoBoxie itp. ale codziennie przeglądam forum i wiem co i jak się dzieje.

Dzięki, cześć.
Ostatnio zmieniony ndz 09 cze, 2013 przez Vesper, łącznie zmieniany 1 raz.
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

Awatar użytkownika
EnZo
Specjalista
Specjalista
Posty: 177
Rejestracja: ndz 09 gru, 2012
Lokalizacja: Szczytno
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: EnZo » ndz 09 cze, 2013

No to i ja spróbuje szczęścia :D
Zgłaszam swoja kandydaturę na moderatora forum.

Po szkole praktycznie cały czas jestem na forum.
Jestem kulturalny, i lubię pomagać innym .
Interesuje się motoryzacją jak i tworzeniem styli do stron internetowych.
Moją pasją jest Stunt :D
Nie znoszę gdy ktoś przeklina nadmiernie i robi błędy ortograficzne :)

Dziękuje Pozdrawiam :D
Obrazek

Awatar użytkownika
kamalik
Weteran
Weteran
Posty: 434
Rejestracja: wt 19 lut, 2013
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: kamalik » ndz 09 cze, 2013

kamalik też chętnie zgłosi się na moderatorka :D. Czemu? Hmm, byłem moderatorem na wielu większych forach o różnej tematyce. Ogólnie nie lubię chamstwa, bezsensownego nazywania tematów w dziale np. "Pomoc", kaleczenia pisowni j. Polskiego. Będę wszystkiego przestrzegał, wszystko co się da poprawiał tak by wyglądało jak najestetyczniej. Jeśli chodzi o porządek to jestem idealistą. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Mam dobre poczucie humoru, często trolling, dosyć sarkastycznie, czasem suchy. Zależy od dnia :D. Zależnie od sytuacji zawsze mogę się dostosować. Jestem dobry w poznawaniu ludzi, do każdego potrafię dojść w jakiś sposób. Lubię pomagać / dzielić się z innymi swoją wiedzą na temat silników 139FMB/FMI ale też mniejszą nt. Minarelli AC/LC, silników Derbi, Piaggio/Gilera itp. Czasu na forum spędzam bardzo dużo. Mam sporo wolnego czasu. Teraz zbliżają się wakacje więc tym bardziej mogę być na forum prawie że 24/7.
Ostatnio zmieniony wt 11 cze, 2013 przez kamalik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: KucaQ » pn 10 cze, 2013

No więc i ja się zgłoszę, a co :D
No więc od początku - mam 17 lat, jestem rozgarnięty, sumienny, dobrze wykonuję swe obowiązki. Interesuje się legendami PRL-u, motocyklami typu chopper/cruiser oraz autkami mark: Land Rover, Opel, BMW i Audi <3 Forum odwiedzam minimum 2 razy dziennie (po szkole i wieczorem), często zauważam, jak niektóre osoby nie dbają o Nasz piękny język, to prawda, nie jestem ideałem pod względem językowym i ja popełniam błędy, lecz staram się to robić w jak najmniejszym stopniu, używam także polskich znaków, które doskonale urozmaicają całe wypowiedzi ;)
Dbam o wygląd forum, staram się, aby moje wypowiedzi były przejrzyste, łatwe w odczytaniu i zrozumieniu. I tego samego chciałbym nauczyć innych, gdy bym został moderatorem ;)
Mam doskonałe poczucie humoru, w klasie nauczyciele nie mogą ze mną wytrzymać :D
Leczy gdy zaistnieje taka potrzeba jestem poważny i potrafię zachować "kamienną twarz" ;)
Ogólnie jestem koleżeński, lubię poznawać nowych ludzi, doceniam włożone serce np. w budowie motocykla, lub nawet najmniejszej przeróbki, która satysfakcjonuje właściciela, jestem altruistą.
Może na silnikach za doskonale się nie znam, aczkolwiek jeśli jakaś drobna sprawa to z chęcią pomogę ;)

Jak wspomniałem wcześniej na forum jestem minimum 2 razy dzienne, lecz niebawem wakacje, więc dłużej będę "przesiadywał" <luzik>

Pozdrawiam, KucaQ ;)
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: n0r3k » wt 11 cze, 2013

zgłaszasz się tylko po to, żeby zabłysnąć przed innymi swoim ''poczuciem humoru''? dla mnie mało śmieszne, chciałeś zabłysnąć a jedynie zaiskrzyłeś..
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 647
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Bubles » wt 11 cze, 2013

Znowu ciężko było się zabrać do pisania...

A więc zgłaszam swoją kandydaturę, czemu ja?

Piszę poprawnie po Polsku.
Mam mnóstwo wolnego czasu.
Dużo siedzę na forum.
Przeczytałem regulamin i zaakceptowałem go zanim zarejestrowałem konto.
Ludzie mnie nie rozumieją i nie lubią, to dobrze, główna władza w Polsce ma tak samo.
Nie lubię ciapatych.

A tak na serio, byłem modem na innych forach, głównie związane z grami, jedno o tematyce anime i jeszcze jedno, którego nie podam bo aż wstyd.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Monster96 » czw 13 cze, 2013

Mam dzisiaj trochę spokojnego dnia to pozwolę sobie zgłosić swoją kandydaturę tak " na poważnie " ;)

Moje Plusy :

-Byłem Modelatorem na kilku forach
-Byłem Administratorem 3 for
-Byłem Game Masterem na Metin2 :D ( jeśli ktoś się orientuje to wie ze to dosyć poważna i odpowiedzialna funkcja )
-Staram się pisać z zachowaniem zasad J.Polskiego i gramatyki ( przyznam że jest to dla mnie trudne gdyż mam dysortografię - posiadam na to papier )
-Mam poczucie humoru i umiem się śmiać z siebie i moich wad
-Na tym forum jeszcze tego nie pokazywałem ale lubię robić różne forumowe zabawy czy tez wkręty czasem trolling <troll>
-Nie lubię gdy ktoś kogoś obraża bądź wyzywa
-Dopuszczam wulgaryzmy w psotach lecz w małej ilości i nie skierowane do osób w sposób obraźliwy
-Posiadam dużo wolnego czasu i na forum spędzam większą jego część , nawet jeśli jestem zapracowany ( mam gospodarstwo rolne ) zawsze znajdę czas na forum ;)

Ja każdy mam tez wady lecz staram się je zwalczać a pełnienie funkcji modelatora na tym forum dało by mi satysfakcje jak i możliwość dalszego rozwoju .

Pozdrawiam Monster96

P.S Moje wcześniejsze zgłoszenie miało być żartem i wkrętką , jeśli kogoś uradziłem nim lub zmarnowałem czyjś czas to przepraszam .

To zgłoszenie jest na poważnie .
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3592
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Alpen » czw 13 cze, 2013

Modelatorem...
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Prelude » czw 13 cze, 2013

Monster96, mam wziąć na moda osobę, która przy składaniu robi sobie jaja? Nie, dziękuję.
Ostatnio zmieniony czw 13 cze, 2013 przez Prelude, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Nabór na moderatorów !!!

Postautor: Prelude » czw 13 cze, 2013

Później nie będę miał czasu ogarnąć, więc zamykam temat i robię ankietę. Dzięki za złożenie podań.



Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl