• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

"Odznacz temat jako przeczytany"

Istotne sprawy dotyczące forum.

Czy nowa opcja wydaje ci siĂŞ przydatna ?

Tak, pomogła by w selekcji tematów.
8
57%
Nie, jest kompletnie bezsensowna i niepotrzebna.
3
21%
Nie mam opinii na ten temat, jest mi to obojętne.
3
21%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2587
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

"Odznacz temat jako przeczytany"

Postautor: BeNeK » ndz 27 sty, 2013

Witam
Ostatnio z braku czasu, nie jestem w stanie czytać i "klikać" w wszystkie tematy aby mieć w miarę czytelną listę tematów z nieprzeczytanymi postami, Które mogły by mnie zainteresować.
Przyglądając się dokładniej wszystkim dostępnym nam opcjom, są np takie jak "ignoruj zaznaczone tematy" i bardziej pokrewne z moją myślą "odznacz wszystkie fora jako przeczytane"
Często listę tematów nieprzeczytanych niepotrzebnie zaśmiecają nam pozamykane tematy z giełdy i inne tematy na, które przeważnie dyskusja się kończy lub nas w danym momencie nie interesują.
Czyścicielem takim jest opcja "odznacz wszystkie fora jako przeczytane" ale ona odznacza wszystkie tematy jako przeczytane...

Do rzeczy. Moim pomysłem jest zrobienie dodatkowej opcji w stylu "odznacz temat jako przeczytany"

Do opcji "ignoruj zaznaczone tematy" przy każdym temacie jest już stworzone okienko do zaznaczania tematu, które można było by wykorzystać do stworzenia dodatkowej opcji.
Sama opcja "ignoruj zaznaczone tematy" działa głównie w przypadku, gdy dany temat na, który dyskusja się szybko nie kończy lub jakieś zabawy, bo i takie bywały nas nie interesują i na stałe usuwa je z listy postów nieprzeczytanych.

Ideą nowej opcji było by odznaczenie poszczególnego tematu lub kilku poszczególnych, do postów przeczytanych, by użytkownik miał bardziej przejrzystą listę...

Chciałbym, aby teraz na ten temat wypowiedzieli się userzy, jak oceniają ten pomysł oraz oczywiście nasza administracja.
Zapomniał bym o zapytaniu do administracji czy da się wg coś takiego zrobić ?

Jeśli temat według was jest niepotrzebny, a opcja wydaję się wam zbędna (co mam nadzieję wyjaśni krótka ankieta), to proszę o usunięcie tematu i wówczas przepraszam za stracony czas na przeczytanie tego postu.

Dziękuję i pozdrawiam
//BeNeK
Ostatnio zmieniony ndz 27 sty, 2013 przez BeNeK, łącznie zmieniany 2 razy.
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!


Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: "Odznacz temat jako przeczytany"

Postautor: ZiomeK » ndz 27 sty, 2013

Ja to robię w ten sposób - otwieram NIEPRZECZYTANE POSTY i te tematy, które mnie interesują, klikam kółkiem i otwierają się w nowej karcie. Gdy przeczytam owe tematy, klikam na resztę: OZNACZ JAKO PRZECZYTANE. ;]
Jak dla mnie to 'wsjo rawno' - najwyżej nie będę tego używał ;]
Ostatnio zmieniony ndz 27 sty, 2013 przez ZiomeK, łącznie zmieniany 1 raz.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: "Odznacz temat jako przeczytany"

Postautor: n0r3k » ndz 27 sty, 2013

Ziom97, robie tak samo :D co ciekawsze to na nowe karty, reszte jako przeczytane :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
dawid0402
Weteran
Weteran
Posty: 324
Rejestracja: wt 14 sie, 2012
Lokalizacja: Radom

Re: "Odznacz temat jako przeczytany"

Postautor: dawid0402 » ndz 27 sty, 2013

Tak.Ale przydała by się taka opcja.

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 664
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: "Odznacz temat jako przeczytany"

Postautor: pavaczek » wt 29 sty, 2013

zobaczymy co się da zrobić, jak będzie zainteresowanie to w miarę możliwości technicznych spróbujemy coś zadziałać w tym temacie ;) na razie czekajmy jak rozwinie się ankieta ;)


Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 732
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: "Odznacz temat jako przeczytany"

Postautor: BarneY » wt 29 sty, 2013

Robię tak samo jak n0r3k i Ziom97, ale przydałaby się taka opcja :>
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)



Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron