• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Łoś 72ccm (by Bosz) na GB-Street/Romet Z50

Masz zbyteczną lub niepasującą część? Możesz ją oddać lub wymienić.
Awatar użytkownika
Boszu
Majster
Majster
Posty: 96
Rejestracja: śr 29 sty, 2014
Lokalizacja: Koz³ówek/Podkarpacie
Kontaktowanie:

Łoś 72ccm (by Bosz) na GB-Street/Romet Z50

Postautor: Boszu » sob 02 sie, 2014

Wymienię mojego Łośka na GB-ka lub Rometa Z50...
GB może być bez silnika, ale musi posiadać wszystkie papiery i jeździć chodź by z popychu...
Może być do odmalowania itd.

Łosiek silnik ma w perfekt stanie. Dopiero 600km po zmianie na 72ccm, w tym nowy rozrząd, sprzęgło, łożyska wału, głowica, cylinder, tłok 72ccm, zawory. Sam wał bez luzów przy zmianie na 72ccm był. Jedynie ma wycieki, ale to dlatego że nie założyłem nowej uszczelki na samym czubku silnika, i co już mniej przyjemne, kapie gdzieś z pod cylindra... (była również stara uszczelka, bo do kompletu 72ccm dostałem tylko nową uszczelkę pod głowicę) Ale złożyć na sylikonie, i będzie. Lub nowe uszczelki zakupić i też będzie.
Co do ramy... No cały czas jest remontowana, ale jeździ i nabija bez problemu kilometry. Przeszła bez problemu przegląd itd. Nie posiada kierunków i światła stopu (ja takich bajerów nie potrzebuję, ale założyć można, przełącznik jest, czujnik tylko przy klamce, przy nożnym jest, ale już w słabym stanie.

W skrócie, z wyglądu nie piękny (na razie), ale można wsiadać i jechać. Minus jedyny to brak przedniego hamulca, trzeba kupić tylko i wyłącznie zaciski. Bo klamka z pompką nowe, klocki nowe, waż nowy... Tylko zaciski stare były, i trochę się przy nich wkurzyłem, bo wszystko wymieniłem a one sobie pękły przy pierwszym wciśnięciu hamulca... -_-

Dodam, że do Łośka wsadziłem już 700zł nowych części!! I po wypłacie znów nowe części będą!

Tutaj foto:
Obrazek
Obrazek


Wróć do „Zamienię się / Oddam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron