• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kupie części do motoroweru benzer shaft i innych podobnych, sprzedaż tylko wysyłkowa

Poszukujesz jakiejś rzeczy? Pisz tutaj.
pawelswdn95
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 27 paź, 2016
Lokalizacja: świdwin
Pojazd: Rhon lh50qt-9

Kupie części do motoroweru benzer shaft i innych podobnych, sprzedaż tylko wysyłkowa

Postautor: pawelswdn95 » czw 27 paź, 2016

Witam! jestem nowy na tym forum. Jestem Paweł, mieszkam w woj. zachodniopomorskim, mam nadzieje, że na tym forum wiele moich problemów zostanie rozwiązanych z waszą pomocą. Poszukuje części używanych, ale zdatnych do użytku do motoroweru Benzer shaft i innych podobnych do tego. Potrzebowałbym:
- cały przód, tzn półki i lagi
- lampę przód i jakiś licznik
- zbiornik paliwa i kanapę
- boczne plastiki
- wahacz (jeśli nie będzie pasował od ogara 900)
- napinacze, oś koła i koło tylne (jeśli nie będzie pasował wahacz od ogara 900)
Sprzedaż tylko wysyłkowa i po w miarę przystępnych cenach, zaznaczam, że zależałoby Mi na wysyłce pobraniowej (wiem, jak to wygląda, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże). Mogę też zamienić/sprzedać części nadwozia do Ogara 900. Propozycję proszę składać pod tematem. Z góry dzięki


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5360
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kupie części do motoroweru benzer shaft i innych podobnych, sprzedaż tylko wysyłkowa

Postautor: to&owo » czw 27 paź, 2016

Będę miał oś, ale powiedz jeszcze ile twoja ma długości, to sprawdzimy czy zagada ;) i mam drobiazgi do silnika.

pawelswdn95
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 27 paź, 2016
Lokalizacja: świdwin
Pojazd: Rhon lh50qt-9

Re: Kupie części do motoroweru benzer shaft i innych podobnych, sprzedaż tylko wysyłkowa

Postautor: pawelswdn95 » pt 28 paź, 2016

dam znać jak już będę miał wszystko na miejscu, na razie jeszcze nie nabyłem tego pojazdu, więc jak będę potrzebował to napisze na pw

radek310194
Amator
Amator
Posty: 14
Rejestracja: ndz 04 gru, 2016
Pojazd: Benzer WS

Re: Kupie części do motoroweru benzer shaft i innych podobnych, sprzedaż tylko wysyłkowa

Postautor: radek310194 » śr 04 sty, 2017

mam nową przednią lampę jak byś był zainteresowany.

pawelswdn95
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 27 paź, 2016
Lokalizacja: świdwin
Pojazd: Rhon lh50qt-9

Re: Kupie części do motoroweru benzer shaft i innych podobnych, sprzedaż tylko wysyłkowa

Postautor: pawelswdn95 » ndz 08 sty, 2017

Dzięki za propozycje. Zapomniałem napisać wcześniej, że temat ten można zamknąć, bo jednak nabyłem inny pojazd.



Wróć do „Kupię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl