• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Hyosung GT125

Jeżeli chcesz coś sprzedać to zamieszczasz tu ogłoszenie :)
Awatar użytkownika
fistach96
Specjalista
Specjalista
Posty: 186
Rejestracja: sob 12 lis, 2011
Lokalizacja: MakĂłw PodhalaĂąski

Hyosung GT125

Postautor: fistach96 » sob 10 paź, 2015

Hyosung GT Comet 125

rocznik 2004
przebieg 31 500 km
w 100% sprawny i bezwypadkowy

http://allegro.pl/hyosung-gt-125-2004-kat-a1-b-super-stan-i5719182972.html

Jeden z największych motocykli o pojemności silnika 125 ccm. Można nim jeździć posiadając prawo jazdy kategorii B lub A1. Żwawy silnik V2 dostarcza 15 KM, które pozwalają na dynamiczną jazdę po mieście i dłuższe wycieczki z prędkością przelotową 90-100 km/h. Dźwięk wydobywający się z akcesoryjnego tłumika przywodzi na myśl maszyny o znacznie większych pojemnościach. Pozycja za kierownicą jest bardzo wygodna i mimo niestandardowego wzrostu (195cm) bez problemu pokonywałem trasy do 400 km.

W motocyklu regularnie były wykonywane przewidziane przez producenta czynności serwisowe. Olej, filtr oleju, świece i płyn hamulcowy zmienione na początku sezonu 2015, wtedy też wyczyściłem filtr powietrza, klocki z przodu i z tyłu wymienione w lipcu. Silnik chodzi gładko, nic nie stuka, zawieszenie nie cieknie, skrzynia ładnie pracuje. Na kołach białe odblaskowe paski, które są świetnie widoczne w nocy. Bez problemu można je odkleić.

Motocykl do obejrzenia w Makowie Podhalańskim lub po uzgodnieniu w Krakowie.

Cena: 4000 zł

Telefon: 535 750 071 (gdybym nie mógł odebrać - oddzwonię)

Obrazek


Poprawiłem linki, gdyż niepoprawnie się wyświetlały :) //lukasz


Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl