• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

kilka rupieci

Jeżeli chcesz coś sprzedać to zamieszczasz tu ogłoszenie :)
Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: YBR 125

kilka rupieci

Postautor: Dominxd » sob 12 lip, 2014

Mam do sprzedania kilka rupieci które zajmują mi miejsce na półce w garażu, mi nie są potrzebne a komuś może akurat coś się przyda ;)

-lewe przełączniki ogar 900 '08 (przycina się suwak od kierunków, nie miałem na to czasu więc kupiłem nowe )
Obrazek
-regulator napięcia 4 piny ze squta CPI (wczoraj sprawdzany w Bartonie Fighterze)
Obrazek
-moduł zablokowany ze squta
Obrazek

-linka sprzęgła Junak 901 z charakterystycznym jasnym pancerzem ( wymieniłem ponieważ jak widać,trzyma się na jednym drucie, kumple naprawiają nawet całkiem urwane ale ja nie umiem i nie mam na to czasu )
Obrazek

-napinacz łańcucha z Junaka 901
Obrazek

-niekompletne kierunkowskazy przednie z ogara 900
Obrazek

-szczęki hamulcowe ogar 900 (zmieniłem ponieważ mądry mechanik założył je odwrotnie i myślałem że się po prostu skończyły, zamówiłem nowe a okazało się że te jeszcze były ok...)
Obrazek
-ledy
Obrazek

-zębatka 47z pasująca do moto z felgą 18", przejechałem na niej jakieś 3-4tyś. km, zmieniłem ponieważ na 72cc wróciłem do fabrycznej 41
Obrazek

Ceny proponujcie sami, nie są to części nowe i do końca idealne ale tak jak pisałem wyżej, szkoda by darmo leżały w garażu. Ewentualna wysyłka pocztą :)


Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: YBR 125

Re: kilka rupieci

Postautor: Dominxd » wt 30 wrz, 2014

UP ;)

Awatar użytkownika
rnd0
Majster
Majster
Posty: 104
Rejestracja: czw 21 sie, 2014
Lokalizacja: z Miasta

Re: kilka rupieci

Postautor: rnd0 » śr 01 paź, 2014

Ten drugi kierunkowskaz led (strzałka) bez kabla sprawny? Ile za obydwa?

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: YBR 125

Re: kilka rupieci

Postautor: Dominxd » czw 02 paź, 2014

ten bez kabla niestety pusty, tzn mam do niego płytkę z ledami w razie czego.

Awatar użytkownika
rnd0
Majster
Majster
Posty: 104
Rejestracja: czw 21 sie, 2014
Lokalizacja: z Miasta

Re: kilka rupieci

Postautor: rnd0 » pt 03 paź, 2014

Dobra, a ten pierwszy (strzałka), kompletny, sprawny? Ile za niego?
Ostatnio zmieniony pt 03 paź, 2014 przez rnd0, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: YBR 125

Re: kilka rupieci

Postautor: Dominxd » ndz 24 kwie, 2016

REAKTYWACJA!

Z wymienionych części nic nie ubyło, jedynie zniknęły zdjęcia, dlatego na życzenie mogę wysłać nowe.
Dodatkowo mam kompletny licznik z Junaka 901 w częściach tj:tylna obudowa (nowa), przednia (używana),środkowa obudowa (nowa) prędkościomierz używany (na życzenie ustawię konkretny przebieg), 2 obrotościomierze (niestety nie sprawne, może jakiś dobry elektronik by je jeszcze wskrzesił), wskaźnik paliwa (nowy), wiązka i mocowanie pod licznik (nowe). Został mi także orginalny zestaw 50cc z junaka (czarna głowica) całość przejechała ok.8 tyś km. Cyl i tłok raczej bez zastrzeżeń, głowica trochę zdekompletowana (brałem do niej części jak coś w 72 padło), ma zawory,uszczelniacze, popychacze, prawy i czołowy dekielek, brak dekielka od strony rozrządu, zębatka rozrządu jest, natomiast wałek musiałem zabrać. Posiadam także zawirowywacz spalin, oponę yangxing 2,5x18, lusterko prawe i kilka innych pierdółek. W razie zainteresowania proszę pisać tutaj :)



Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl